"Młodzi ratują planetę"

Miło nam poinformować, że w ramach europejskiego programu Erasmus + rozpoczynamy realizację naszego projektu "Młodzi ratują planetę" . Podczas 18 miesięcy jego trwania będziemy realizować działania z zakresu ekologii i zdrowia psychicznego. Zaplanowane są minimum dwa wyjazdy zagraniczne uczniów. Będziemy także gościć ekspertów ze szkół partnerskich. Oprócz tego w projekcie przewidziano szereg działań min. warsztaty i konferencje. Nasze działania rejestrowane będą w mediach społecznościowych na stronie szkoły. Zachęcamy do śledzenia naszych poczynań.

Już 14 listopada odbędzie się konferencja inauguracyjna w czasie której poza wykładem i warsztatami nasi uczniowie zaprezentują przygotowane przez siebie prezentacje i wykład na tematy współcześnie nurtujące i bardzo ważne.