Uwaga! Konkurs dla uczniów ALO

Rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk ogłosił konkurs na projekt kartki z okazji Świąt Wielkanocnych.

Konkurs skierowany jest do studentów Politechniki Śląskiej oraz uczniów ALO w Gliwicach i Rybniku.
Zwycięska praca konkursowa będzie oficjalną kartką z okazji Świąt Wielkanocnych Rektora Politechniki Śląskiej, wysyłaną w formie tradycyjnej i elektronicznej do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organów administracji oraz pracowników Politechniki Śląskiej.

Pracę konkursową należy wykonać w formacie DL w sposób tradycyjny, tj. w wersji papierowej oraz w formie elektronicznej w formacie pdf lub jpg, dowolnie wybraną techniką umożliwiającą powielanie w druku, uwzględniając logo Politechniki Śląskiej oraz Uczelni Badawczej.

Konkurs trwa do 9 lutego 2024 r. Prace należy składać w formie papierowej, w zamkniętej kopercie wraz z kartą zgłoszenia na adres organizatora: Politechnika Śląska, Biuro Rektora, ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice oraz w formie elektronicznej na adres mailowy organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegóły i regulamin w załączniku