Z wielką radością informujemy, że uczeń klasy 3C, Przemysław Banaś, zdobył prestiżowy tytuł laureata XLI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, która odbywała się 6-7 czerwca w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jest to ogromny sukces, ponieważ w tej edycji olimpiady startowało aż 8500 uczniów, a Przemek zdobył ostatecznie 9. miejsce.
Uzyskanie tego tytułu gwarantuje wstęp na aż 60 uczelni bez procesu rekrutacji - w tym na kierunek lekarski, psychologię, prawo i inżynierię środowiska. Podziękowania kierujemy do pani dr Joanny Malary, która była opiekunką merytoryczną naszego ucznia.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
